Služby

Prečo investovať do seba?

Bez ohľadu na to, či ste generálnym riaditeľom vo veľkej spoločnosti, malým podnikateľom, športovcom alebo máte problémy v súkromnom živote, kvalita vášho mentálneho sveta ovplyvňuje vašu prácu, vaše vzťahy, vašu rodinu a vaše šťastie. Poďme spolu preskúmať, akú kvalitu chcete dosiahnuť.

Líderské a obchodné zručnosti

Posuňte svoj biznis na vyššiu úroveň

Viac o Biznis

Brief koučing

Ako Váš „Lodivod“ využívam pri práci najmä Brief Coaching a Solution Focused coaching, ktorý podnecuje rozmýšľať o možných riešeniach oveľa viac než o problémoch a prekážkach. Pracujem spôsobom, aby ma klient čo najskôr prestal potrebovať. Často nám stačia 1 až 3 stretnutia.

Neanalyzujem problém ani „ťaživú minulosť“, nerobím diagnostiku. Som zameraný na želanú budúcnosť

Koučujem hravo a odvážne. Preferujem autentický prístup k metóde, k výberu slov, k človeku. Toto svoje nastavenie nepoužívam „iba“ v práci, ale žijem ho.

Držím sa hesla, že „ najrýchlejšie si spomenieš na to, čo si sám vymyslel.“ Verím, že len vlastným preskúmavaním a objavením „svojich právd“ môže človek získať stabilitu v živote. Bude sa tak môcť v čase, keď to bude potrebovať , oprieť sám o seba.

Zobraziť viac

Môžete si to predstaviť ako rozhovor, v ktorom pracujeme na Vašej želanej budúcnosti. Položím vám konkrétne otázky, ktoré vám pomôžu nájsť alebo vytvoriť si vlastný spôsob, ako dosiahnuť svoju vytúženú budúcnosť. Okrem iných pozitívnych vecí klienti hovoria, že sa pri koučovaní cítili pohodlne, vypočutí a posilnení.

Áno. Ponúkam osobné konzultácie lokálne a cez Skype / Zoom / Internet po celom svete.

Áno. Keďže sa zameriavame na vytváranie riešení v súčasnosti a budúcnosti, sme schopní úspešne ukončiť našu spoluprácu už za 3 stretnutia. S klientmi to zažívam znova a znova, bez ohľadu na problém, s ktorým prichádzajú.

Brief Terapia

Na rozdiel od tradičných foriem terapie, ktoré si vyžadujú čas na analýzu problémov, patológií minulých životných udalostí, Solution-Focused Brief Therapy (na riešenie orientovaná krátka terapia) sa sústreďuje na hľadanie riešení v súčasnosti a skúmanie nádeje klienta do budúcnosti, tak aby bolo možné rýchlejšie vyriešiť problémy.

Zobraziť viac

Nie. Budeme viesť rozhovor o riešeniach pre Váš súčasný a budúci život. To je dôvod, prečo nemusíme hovoriť o minulosti (a ani na gauči). Mnohí z mojich klientov sa v skutočnosti radi rozprávajú popri chôdzi. 😊 Pomáha im to uviesť svoje myšlienky do pohybu.

To je individuálne. Zvyčajne stačia 1 až 3 stretnutia.

Áno. Keďže sa zameriavame na vytváranie riešení v súčasnosti a budúcnosti, sme schopní úspešne ukončiť našu spoluprácu už za 3 stretnutia. S klientmi to zažívam znova a znova, bez ohľadu na problém, s ktorým prichádzajú.

Nie. V skutočnosti je hypnóza stavom zvýšenej pozornosti k niečomu. Je to skôr podobné hlbokej relaxácii, kedy sa podvedomie stáva otvorenejším pre pozitívnu sugesciu. Moji klienti to popisujú ako veľmi príjemný zážitok.

Líderské a obchodné zručnosti

Využívame užitočné informácie, príklady a skúsenosti z vlastnej manažérskej  a obchodníckej praxe na efektívny rozvoj manažérov a obchodníkov.

V programoch kombinujeme rôzne techniky (koučing, mentoring, tréningy a poradenstvo) podľa odvetvia, naliehavosti problémov a zvolených cieľov.

Školenia a semináre sú zamerané na konkrétne situácie a oblasti, v ktorých ľuďom vo Vašej spoločnosti chýba sebadôvera a odhodlanie.

Obsah prispôsobím oblastiam Vášho podnikania a pomocou praktických príkladov ukážem Vašim zamestnancom overené postupy, ktoré premenia slabé stránky na nové zručnosti.

Zobraziť viac

Aj keď sa veľa ľudí venuje koučovaniu alebo trénovaniu, iba niektorí z nich majú správne vzdelanie a bohaté manažérske a obchodné skúsenosti. Školenia a semináre sú založené na prepracovanom know-how našich trénerov, z ich mnohoročných manažérskych a obchodných skúseností. Po stovkách školení s tisíckami klientov zo 16 krajín môžeme povedať, že sme známi praktickými školeniami s overenými výsledkami. Prispôsobujeme sa súčasným trendom. Zameriavame sa na získavanie vedomostí a zručností veľmi živou a interaktívnou formou. Kladieme dôraz na to, aby sa „učenie“ prispôsobovalo znalostiam klienta a jeho vlastnému kontextu života.

Obe formy sú možné. Zvyčajne robím workshopy venované tímom v organizácii, ale môžete sa zúčastniť otvorených workshopov aj ako jednotlivec (pozrite si otvorené udalosti) alebo individuálne vo forme 1 na 1.

Inšpiratívne workshopy

...často krát sa stáva, že nám nechýbajú ďalšie vedomosti a zručnosti. Dokonca sme veľa krát „pre-kvalifikovaní“ a o danej oblasti máme dostatočné množstvo informácií. To čo nás prijme konať a pohnúť sa z miesta, je schované niekde inde : v našom pohľade na vec, v našom postoji, v našej vôli, v našom odhodlaní, v našom dostatku alebo nedostatku energie, v našej radosti ... Na prácu s týmito faktormi sa zameriavam v inšpiratívnom vzdelávaní.

Nie je mojou snahou vystupovať v daných témach ako „pravdu-majúca autorita“ . Naopak. Vytváram priestor pre vlastný názor ako aj pre prípadný nesúhlas. Kladiem dôraz na to, aby som ponechal účastníkom možnosť – samým objaviť “svoje pravdy” , a to prostredníctvom vlastného zážitku.

Zobraziť viac

Typické vzdelávanie je zamerané na zlepšovanie vedomostí a zručností. Inšpiratívne workshopy sú zamerané na postoj a nastavenie mysle. Ak máte zamestnanca, ktorý vie ako niečo robiť, ale nerobí to, potom nejde o vedomosti, ale o jeho postoj. Niekedy dokonca aj my vieme, čo máme alebo chceme robiť, no aj tak to nerobíme.

Pretože je nemožné zmeniť ľudí, môžete ich len inšpirovať, aby sa zmenili sami.

Dohodnite si termín ešte dnes!

"Verím, že ako ľudia máme všetko potrebné, aby sme sa stali, kým chceme"

Poďme to zažiť

Zarezervujte si termín

Potrebujete rýchle info?

Kontaktujte ma

+421 908 112 639

Pon - Pia: 9:00 / 18:00

brano@branohromada.com

Napíš mi, som tu pre teba