Prečo so mnou?

ČO NASTANE AK SKOMBINUJETE
KOUČING
PSYCHOTERAPIU
HYPNOTERAPIU
TRÉNINGY MÄKKÝCH ZRUČNOSTÍ
S HLBOKÝM POCHOPENÍM BIZNISU?

*Buď Kapitánom svojej Duše

Klienti na mne oceňujú rozsiahlu kombináciu zručností. Som v nich certifikovaný...žiadne predstieranie. Som rýchly riešiteľ problémov, špecializujem sa na riešenia, kladiem užitočné otázky a umožňujem pre klientov efekt „heuréky“.

Bezbolestné hľadanie a kreovanie riešení
Úsporné rozhovory pre udržateľné výsledky
100% orientované na riešenia
100% orientované na prax
Individuálny partnerský prístup
Otázky a Empatia

Proces spolupráce

1

Prvý Kontakt

Budeme pracovať od prvej minúty. Môj prístup je poskytnúť čo najväčšiu hodnotu v čo najkratšom čase. Spoznávanie prebehne počas práce.

2

Analýza Vašich prianí

Vedieť čo chcem, alebo potrebujem je dobrý začiatok cesty. Často sa stáva, že klienti sú schopní pokračovať sami, už po dôkladnej analýze ich želanej budúcnosti a prianí.

3

Konzultácia

Vzhľadom na Vaše ciele, potreby, možnosti, čas a osobné preferencie zvolíme vhodnú formu spolupráce. Môže to byť skupinový tréning/workshop, alebo individuálny: tréning, koučing či terapia.

4

Pokračovanie

Niekedy sa nedá všetko spraviť počas jednej konzultácie. Občas je potrebné, aby ste aplikovali nové „múdrosti“ do praxe a až potom pokračovali ďalším krokom. Zavše aj plán je potrebné zmeniť na základe novej perspektívy. Som tu, aby som Vám pomohol dotiahnuť do konca dosiahnutie Vašich cieľov.

5

Koniec spolupráce...nový cieľ

Vy rozhodujete o tom, ako dlho chcete so mnou spolupracovať. Som nastavený na to, aby ste všetky potrebné kompetencie získali v čo najkratšom čase a už nepotrebovali moju pomoc a dokázali si v krízových situáciách poradiť sami. Mám ale tiež dlhodobých klientov, s ktorými po dosiahnutí jedného cieľa pracujeme na ďalšom.

To, ako pracujem prináša klientom úspech

Pomáham organizáciám a jednotlivcom dostať sa tam, kde si želajú byť a naplniť ich potenciál. Využívam pritom rôzne techniky a metodiky (tréningy a workshopy, koučing, terapia, hypnoterapia, mentoring).  Špecializujem sa na získavanie funkčných a dlhotrvajúcich riešení pre klientov.

Plne orientovaný na riešenia a prax

Výsledok je dôležitejší ako akákoľvek iná technika. Moji klienti oceňujú rozsiahle a v praxi overené know-how. Mať certifikáty a hlboké odborné vzdelanie je nevyhnutným základom, ale skutočné kúzlo prichádza so schopnosťou uplatniť ho v praxi. Som vďačný za to, že moje služby pomohli stovkám klientov z rôznych krajín.

Pokračujte na Služby