Kontakt

Potrebujete o mne vedieť viac?

Pomáham organizáciám a jednotlivcom dostať sa tam, kde si želajú byť a naplniť ich potenciál. Využívam pritom rôzne techniky a metodiky (tréningy a workshopy, koučing, terapia, hypnoterapia, mentoring).  Špecializujem sa na získavanie funkčných a dlhotrvajúcich riešení pre klientov.

Proces spolupráce

1

Prvý Kontakt

Budeme pracovať od prvej minúty. Môj prístup je poskytnúť čo najväčšiu hodnotu v čo najkratšom čase. Spoznávanie prebehne počas práce.

2

Analýza Vašich prianí

Vedieť čo chcem, alebo potrebujem je dobrý začiatok cesty. Často sa stáva, že klienti sú schopní pokračovať sami, už po dôkladnej analýze ich želanej budúcnosti a prianí.

3

Konzultácia

Vzhľadom na Vaše ciele, potreby, možnosti, čas a osobné preferencie zvolíme vhodnú formu spolupráce. Môže to byť skupinový tréning/workshop, alebo individuálny: tréning, koučing či terapia.

4

Pokračovanie

Niekedy sa nedá všetko spraviť počas jednej konzultácie. Občas je potrebné, aby ste aplikovali nové „múdrosti“ do praxe a až potom pokračovali ďalším krokom. Zavše aj plán je potrebné zmeniť na základe novej perspektívy. Som tu, aby som Vám pomohol dotiahnuť do konca dosiahnutie Vašich cieľov.

5

Koniec spolupráce...nový cieľ

Vy rozhodujete o tom, ako dlho chcete so mnou spolupracovať. Som nastavený na to, aby ste všetky potrebné kompetencie získali v čo najkratšom čase a už nepotrebovali moju pomoc a dokázali si v krízových situáciách poradiť sami. Mám ale tiež dlhodobých klientov, s ktorými po dosiahnutí jedného cieľa pracujeme na ďalšom.

Dohodnite si termín ešte dnes!

"Verím, že ako ľudia máme všetko potrebné, aby sme sa stali, kým chceme"

Poďme to zažiť

Zarezervujte si termín

Potrebujete rýchle info?

Kontaktujte ma

+421 908 112 639

Pon - Pia: 9:00 / 18:00

brano@branohromada.com

Napíš mi, som tu pre teba